Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek

Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek

Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek çok sevineceğinize işarettir. Saniyen bir yükümlülüğün altına girmek demektir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde başının sıkıştığı bir dönemde işlerini yoluna koymak için yardım istediği birinin tanıdığı üst mevkideki bir kişiden destek göreceğine, bu destek sayesinde iş hayatı içinde çok büyük sıkıntılara sebep olan olayların ve durumların ortadan kaldırılacağına, bu sayede hiçbir sorun yaşanmayacağına ve yeni çalışmala
# Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek iyi ve sevinçli habere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de moralini bozup canını sıkacak olaylar meydana gelecektir.
# Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek saygınlığınızın artacağına ve işlerinizin iyiye gideceğine işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Cezûlînin tabirinde yetişmesi gereken işlerin artması, kişiyi telaşa düşürecek olayların yaşanması anlamına geldiği gibi, maddi konularda da dikkat edilmesi gereken bir sürecin içinde olunduğuna dair bilgi verir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here