Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek

Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine dua okuduğunu görmek bulunduğunuz yerde yaşayan birtakım insanların birbirlerinden ayrılacağına tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de ilim, rahatlık ve genişliğe işarettir.
# Saniyen elinize az miktarda mal geçeceğine ve bazı tabircilere göre, erkek çocuğunuzun olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tiz çıkışlı kaba birine şeklinde yorulur.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde yaptığınız veya yapacağınız işler konusunda iyi bir araştırma yapmanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların sizin hakkınızda ileri-geri konuşacaklarına ve bu yüzden sevap kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 122 ( yüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1752 – Hz. Âişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm özlü duaları tercih eder, diğerlerini bırakırdı."Ebû Dâvud, Salât 358, (1482).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here