Rüyada üzerine duvar yıkıldığını görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine duvar yıkıldığını görmek

Rüyada üzerine duvar yıkıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine duvar yıkıldığını görmek kendi ve çoluk çocuğu için hayır ve menfaate delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de avcıların avladığı türden kanatlılar kötüye, sıradan kanatlılar ise hayra işarettir.
# Saniyen karınızın ölmesinden korktuğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine ve muradınıza ereceğinize işarettir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için ihanet edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyilik ehliyseniz işinizin yolunda gideceğine, fesat ehli biriyseniz işinizin risk taşıdığına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 805 ( sekizyüzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

226 – Buhârî'nin dışındaki müelliflerin kaydettiği bir diğer rivayette şöyle denir: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm meyvesi olgunlaşıncaya kadar hurmayı, dânesi beyazlaşıp afetten emin oluncaya kadar başağı satmaktan men etti. Bu muameleden satıcı da alıcı da yasaklanmıştır.Müslim, Büyû 50, (1535); Ebu Dâvud, Büyû 23, (3368); Tirmizî, Büyû 15, (1226-1227); Nesâî, Büyû 40, (7, 270, 271); İbnu Mâce, Ticarât 32, (2214-2215).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here