Rüyada üzerine gül dökülmesi

28
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine gül dökülmesi

Rüyada üzerine gül dökülmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine gül dökülmesi bahtınızın açık olacağına, gelir elde edeceğinize ve saygınlık kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kesin bir kanıtla bir hakikati ortaya çıkaracağınıza tabir olunur.
# Saniyen  bölge halkına isabet edecek hastalık, sıkıntı ve zorluklara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işleri düzelecek, şansı açık olacak demektir.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda şaşılacak bir iş yapacağınıza, elde etmeyi ümit ettiğiniz ancak elde edemediğiniz bir şeyi elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok mala ve nimete nail olmaya alâmettir yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 682 ( altıyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hasan-ı Basri (k.s) şöyle demiş:“Tevekkül ve kanaat edip haline razı olana, dünyalık şeyler istemeden gelir.”Süfyan İbn Uyeyne şöyle demiş:Ebu Hâzim’e soruldu:Ne malın var?Benim iki malım var, dedi. Biri Allah’a güvenmek, diğeri de insanlardan bir şey beklememek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here