Rüyada üzerine gül dökülmesi

Rüyada üzerine gül dökülmesi

Rüyada üzerine gül dökülmesi bir gruba komutanlık veya önderlik yapacağınıza işarettir. Saniyen bekar için de evlenmeye delâlet eder.Bazende rüya sahibinin arzu ve emellerine çok kısa bir sürede kavuşacağına ve hayallerinin gerçekleşeceğine tabir edilir.
# Rüyada üzerine gül dökülmesi önemli haberler alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bencil davranışlar içinde bulunan rüya sahibinin kendi isteklerini gerçekleştirmek için başkalarının fikirlerini ve haklarını yok saydığını, yaşamında her şeyin kendi etrafında döndüğünü düşündüğü ve bu tutumu nedeni ile iş yerinde de, arkadaş çevresinde de sevilmeyen biri olduğunu gösterir.
# Rüyada üzerine gül dökülmesi toplu bir mala varis olmaya delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Âsım Antâkînin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok kötü günler geçiren, büyük bir zarara maruz kaldığı için çok büyük üzüntü yaşayan, bu durumdan kendisini sorumlu tutan ve bu yüzden neredeyse psikolojisini bozacak olan bir akrabasına çok büyük bir yardımda bulunacağına, bu sayede sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelle

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here