Rüyada üzerine hayvan kanı bulaşması

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine hayvan kanı bulaşması

Rüyada üzerine hayvan kanı bulaşması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine hayvan kanı bulaşması sahip olduğunuz kağıt miktarınca gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dikkatli olmanız gerektiğine tâbir olunur.
# Saniyen bol miktarda mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ömür boyunca para sıkıntısı çekeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda dört şekilde tabir olunur: a) Hac ibadeti , b) Mağfiret , c) Nimet ve bereket , d) Sürür ve refah… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aşırı mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 675 ( altıyüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbn-i Semmâk hazretleri, Dâvûd-i Tâî'ye gelip; "Bana nasihat et." dedi. O da; "Öyle gayret et ki, Allah-ü Teâlâ seni yasak ettiği yerde görmesin, emrettiği yerden de ayrılmış bulmasın. Allah-ü Teâlâ’dan hayâ et ki, senin O'na yakın olduğunu ve senin üzerindeki kudretini göz önüne getiresin. Dünyaya karşı oruçlu ol ki, iftarın ölüm olsun, insanlardan, aslandan kaçar gibi kaç, fakat cemaatle namazı terk etme ve sünnetten ayrılma." buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here