Rüyada üzerine inek düşmesi

11
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine inek düşmesi

Rüyada üzerine inek düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine inek düşmesi haram yoldan elde ettiğiniz malları harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bölgede ani ölümlerin baş göstereceğine işarettir.
# Saniyen firuzenizin kaybolduğunu görmek ise, dileklerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerinde çok başarı kazanacağına ve yükseleceğine yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya torba veren kişiden size hayır ve menfaat ulaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fakirseniz zengin olacağınıza, Allahın rahmetine mazhar olacağınıza, mal elde edeceğinize, bol miktarda yağmur yağacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 489 ( dörtyüzseksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3620 – Hz. Mu'âz radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı gördüm, abdest alınca elbisesinin bir kenarıyla yüzünü siliyordu.''Tirmizi, Tahâret 40, (54).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here