Rüyada üzerine inek düşmesi

Rüyada üzerine inek düşmesi

Rüyada üzerine inek düşmesi evin reisi sizseniz, evin hanımefendisinin öleceğine işarettir. Saniyen güvensizlik dolu ilişkileri ve kişinin duygusal manada çok karmaşık bir döneme girdiğini, bu süreçte alınacak kararların genellikle kişi için olumsuz gelişmelerle sonuçlanacağını bildirir.Bazende geçim sıkıntısı çekmeye, maddi zarara uğrayarak, büyük borçların ve yükümlülüklerin altına girmeye, birine kefil olmak nedeniyle ağrısız başını ağartmaya, sağlık sorunları yaşamaya, sıkıntı ve zorluklardan bunalarak içine dönüp, eve kapanmaya delalet eder.
# Rüyada üzerine inek düşmesi sıkıntılarınızın son bulacağına ve işinizin yoluna gireceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de vücudun sıhhatine delâlet eder.
# Rüyada üzerine inek düşmesi sattığını görmek iyi değildir.
# Ünlü Filozof Yûsuf-İ Kâmitînin tabirinde hain planlar yapıldığına ve kişinin kötü niyetli davranışları, düşünceleri neticesinde başına türlü belalar açılacağına, bu sıkıntılardan kurtulamayıp elindeki her şeyi kaybedeceğine yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here