Rüyada üzerine karınca çıkması

24
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine karınca çıkması

Rüyada üzerine karınca çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine karınca çıkması hak yolda ilerleyeceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dinin korunmasına, kalbde kuvvete, bedende sıhhate delâlet eder.
# Saniyen bir olay yaşayacağınıza ve güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise DOĞRU sözlü mutlu kimseye yorumlanır.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda güzel bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çöl adamları üzerinde egemenlik kurup onlara liderlik edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 13 ( onüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir toplumda, fitne fesad yaygınlaşırsa, o toplumun başına felaketlerin gelmesi kaçınılmaz olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here