Rüyada üzerine karınca çıkması

Rüyada üzerine karınca çıkması

Rüyada üzerine karınca çıkması insanlar arasında iyilikle tanınacağınıza veya alimseniz, insanların sizin ilminizden faydalanacağına işarettir. Saniyen hayırlara yorulur ve rüya sahibinin krallara layık bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve sıkıntılarını başından atmak için büyük kazanç getirecek yeni işlere gireceğine ve bu sayede çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.
# Rüyada üzerine karınca çıkması insan için hafıza ve anlayışa alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin üst makamlara erişeceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine ifade edilir.
# Rüyada üzerine karınca çıkması hile ve nifak alâmetidir.
# Ünlü Düşünür Ebû İshâk Şâmi-İ Çeştînin tabirinde böyle bir rüya genellikle maddi ve manevi anlamda yükselmeye ve kişinin her anlamda derecesinin artmasına işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here