Rüyada üzerine kurbağa atılması

7
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine kurbağa atılması

Rüyada üzerine kurbağa atılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine kurbağa atılması her an tatsız bir olayla karşılaşabileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de itibarınızın sarsılacağına veya umutlarınızın suya düşeceğine şeklinde yorulur.
# Saniyen halkın diline düşeceğinize ve bundan zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntıya  işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya size saygınlık kazandıracak bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için huzursuz bir dönem geçireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 242 ( ikiyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü bir işin en gizli şahidi, vicdanımızdır.Hz. Ömer r.a.En mükemmel adalet, vicdandır.Victor Hugo

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here