Rüyada üzerine kurbağa atılması

Rüyada üzerine kurbağa atılması

Rüyada üzerine kurbağa atılması malınızda eksiklik olacağına veya işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize işarettir. Saniyen devlete nailiyete delâlet eder.Bazende beyaz önlük muvaffak olmak demektir ve rüyayı gören herkes için son derece hayırlı haberler almak anlamına da gelir.
# Rüyada üzerine kurbağa atılması işin başlangıcı ve sonu olarak tâbir edilmiştir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, bir taraftan iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşadığına ancak diğer taraftan da çok büyük ve kazançlı işler yaptığına, bu sayede hem çok büyük üzüntüler yaşamak durumundan kurtulacağına hem de maddi ve manevi olarak çok zor durumlara düşüp kahrolmaktan kurtulacağına delalet eder.
# Rüyada üzerine kurbağa atılması bir hizmetçi almaya işarettir.
# Ünlü Alim Kâdı Ebû YaLâ Sagîr Muhammed Bin Muhammednin tabirinde geleceğin parlak olacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here