Rüyada üzerine nazar duası okunması

Rüyada üzerine nazar duası okunması

Rüyada üzerine nazar duası okunması hiç beklemediğiniz bir zamanda, hiç beklemediğiniz yerden haberler alacağınıza yorumlanır. Saniyen bekarlar için karşı cinsten övgüler almaya ve bol kısmete sahip olmaya, güzelliği ile olduğu kadar terbiyesi ile de herkesi etkileyen rüya sahibinin ailesi tarafından da el üstünde tutulduğuna işarettir.Bazende rüyayı göre kişinin kalıcı başarılar elde etmesi sayesinde yaşamının olumlu, güzel ve hayırlı şekilde gelişme göstereceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerinin tek tek gerçekleş
# Rüyada üzerine nazar duası okunması yeni bir arkadaş edinmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş ya da aile hayatınızda olumsuz davranışları ve olumsuz tavırları nedeni ile sizi rahatsız eden birinin varlığına işarettir.
# Rüyada üzerine nazar duası okunması fakir bir kadınla evlenmeye delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Sâig Muhammed Bin İbrâhim Ed-Derûrînin tabirinde bazen de işlerin yarım bırakıldığı için yığıldığına, tabir yerindeyse dağ gibi büyüdüğüne ve içinden çıkılamaz bir hal aldığına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here