Rüyada üzerine nazar duası okunması

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine nazar duası okunması

Rüyada üzerine nazar duası okunması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine nazar duası okunması malınızın zayi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü sözler işiteceğinize işarettir.
# Saniyen zengin biriyseniz malınızın bollaşacağına ve birtakım amellerden dolayı tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı konularda akıllıca davranmayacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için bir tacirin size zarar vereceğine yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için inancınızı yitireceğinize ve adınızın kötüye çıkacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 379 ( üçyüzyetmişdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne mutlu bu dünyadan bilgi ile adaletle göçen kimseye.Sadi-i Şirazi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here