Rüyada üzerine şal almak

Rüyada üzerine şal almak

Rüyada üzerine şal almak boş sözlere işarettir. Saniyen âlimlere delâlet eder.Bazende her ne kadar gerçekte acı verici ve ürkütücü bir durum olsa da uykuda görüldüğünde de bir o kadar hayır olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin ağız tadının, huzurunun, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, elinin bollaşacağına, parasının ve malının da artacağına delalet eder ve zenginlik olarak açıklanır.
# Rüyada üzerine şal almak yediğiniz pekmez miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ruhani olarak bunalımda olan, kendi hayatından duyduğu memnuniyetsizlik nedeni ile giderek izole edilmiş bir hayat yaşayan kişiye işaret eder.
# Rüyada üzerine şal almak sıhhat ve bedenin afiyetine, hasta için şifa bulmaya delâlet eder.
# Ünlü Alim İbrâhim Bin SaÎd El-Müzenînin tabirinde rızkın artacağını ve aynı zamanda maddi beklentilerin gerçek olacağını da müjdeler.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here