Rüyada üzerine şalgam dökülmesi

11
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine şalgam dökülmesi

Rüyada üzerine şalgam dökülmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine şalgam dökülmesi ibadet ehli biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evlilik, işte başarılı olmak, kısmet olarak kabul edilir.
# Saniyen günah işleyeceğinize ve kötü şeyler yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yeni bir işe atılmaya delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya kabilenizin genişleyeceğine ve saygınlık elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için oturduğunuz evi değiştireceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 624 ( altıyüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir adam Reca bin Hayve ile vedalaşırken:Allah seni korusun ey Reca, demişti.Reca bin Hayve de:Kardeşim, Allah’tan benim bedenimi değil, imanımı korumasını dile, buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here