Rüyada üzerine sidik bulaşması

4
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine sidik bulaşması

Rüyada üzerine sidik bulaşması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine sidik bulaşması malınızı harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ev halkını veya akrabalarınızı çeşitli şehirlere göndermeye işarettir.
# Saniyen devlet büyüklerinden birinin gıybetini etmeye ve bazı yerden de kendisine gelecek mala delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise devlet reisine yakınlaşmaya ve ondan gelecek yüksek bir rütbeye alâmettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; zelilliğe, horluğa, hakirliğe, dar geçime, ailenin nafakasının azlığına ve korkuya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fakirliğe işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 539 ( beşyüzotuzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeyh Sa’di Şirazi Hazretleri buyurdu ki:“İlim, cömertlik ve Allah korkusundan uzak olan insan, anlamsız kuru bir kalıptan ibarettir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here