Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek

Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek

Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek aynı kadının hasta veya sarı benizli biri olduğuna işarettir. Saniyen erkek çocuğa yorumlanır.Bazende rüyanın niteliğine bağlı olarak değişik şekillerde yapılabileceği gibi aynı zamanda rüyayı gören kişinin büyük patron olacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına yorulur.
# Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek verdiğiniz veya gönderdiğiniz hediyenin değeri kadar hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de beklenen sona az kaldığını işaret eder ve rüyayı gören kişinin hayatında olmasını, gerçekleşmesini istediği ne varsa çok az bir zaman kaldığını bildirir.
# Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek günah ve nifaka delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Cenânînin tabirinde yapmak istenen ve çok uzunca bir süre çeşitli şekillerde emek verilen ve neredeyse yaşam sebebi olan bir işte ortaya çıkan sorunlardan ve yaşanan ailevi sıkıntılardan ötürü çok büyük bir yıkıma ve hayalkırıklığına uğramaya delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here