Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek

Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine süt döküldüğünü görmek yapmakta olduğunuz işin eksik kalacağına ve düzeninizin bozulacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlığınızı yitireceğinize işarettir.
# Saniyen muradınıza ereceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise gerçek hayatta da aynı müjdeyle karşılaşacağınıza veya o işten kaçınmanız gerektiğine işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ;  birtakım olaylar neticesinde insanların diline düşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için alim ve hekim biriyle arkadaş olacağınıza ve ondan faydalanacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 361 ( üçyüzaltmışbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Duadan bıkkınlık göstermeyiniz. Çünkü dua ile beraber olan hiç kimse helak olmamıştır.”Hz. Ali (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here