Rüyada üzerine tas atılması

Rüyada üzerine tas atılması

Rüyada üzerine tas atılması ecelinizin yaklaştığına ve adınızın dünyada iyilikle anılacağına işarettir. Saniyen düze çıkmaya, feraha ve esenliğe ermeye, borçları hafifletmeye, daha yüksek gelir kazanmaya, meslek hayatında başarılı olup, bir adım daha ileri gitmeye ve gerçek mutluluğu yakalamaya işaret eder.Bazende bir yanlıştan dönüleceğine dair işaret verir ve kişinin yakın çevresinden kendisinin iyiliğini isteyen bir dostu, arkadaşı tarafından uyarılacağını, yapacağı hatadan döndüreceğini bildirir.
# Rüyada üzerine tas atılması mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de takva sahibi, izzetli ve namuslu bir kişiye delâlet eder.
# Rüyada üzerine tas atılması evlât ve hizmetçi sebebiyle ferahlık ve sevince işarettir.
# Ünlü Alim EbüL-Abbâs El-İrbilî Hıdır Bin Nasr Bin Akîlnin tabirinde rüya sahibinin temiz kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğuna delalettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here