Rüyada üzerine taş atılması

12
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine taş atılması

Rüyada üzerine taş atılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine taş atılması düşmana galip geleceğinize ve mal yığacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayır ve saadete ve nimete delalettir.
# Saniyen hastalanacağınıza veya ağacı çıkardığınız yerde yaşayan birinin hastalanıp öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rekabet ortamında kişinin geri planda kalacağına aklındaki planları projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına beklediği gelişmelerin olumsuz olacağını bildirir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda hızlı ve büyük ilerlemeler kaydedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o memleket idarecilerinin adalet üzere olduklarına delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 742 ( yediyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Güzel bir niyet ibadet sayılır. Ayrıca büyük ecir kazandırır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here