Rüyada üzerine taş düşmesi

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine taş düşmesi

Rüyada üzerine taş düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine taş düşmesi aşk veya dostlukta uyuma işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de biriyle aranızda bir sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen dost ve komşular hakkında kötümser olmaya ve bundan zarar göreceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise biriyle dostluk kuracağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda kadınlar için iyiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için size karşı bir tuzak hazırlandığına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 21 ( yirmibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Akıllı ihtiyar o’dur ki ölümün kendisine çok yakın olduğunu bilir ve ölmeden önce ahiret yolculuğu için gerekli son hazırlıklarını ve eksiklerini tamamlamaya çalışır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here