Rüyada üzerine yemek dökülmesi

40
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine yemek dökülmesi

Rüyada üzerine yemek dökülmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine yemek dökülmesi hükümete şikâyet olunmaya ve bundan beraat etmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kibre işarettir.
# Saniyen sağlıklı olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çevrenizdeki insanlarla ilgili güzel sözler duymaya işaret eder.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için duanızın müstecap olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mütedeyyin ve güzel bir kadınla evlenmeye delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 604 ( altıyüzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hikmet ehli bir zat şöyle demiştir: “Bir iyilik yaptığında onu gizle, fakat sana iyilik yapıldığında onu yay. Çünkü nefs saklananı ortaya çıkarmayı, gizlenmiş olanı da yaymayı ister.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here