Rüyada üzerine yemek dökülmesi

Rüyada üzerine yemek dökülmesi

Rüyada üzerine yemek dökülmesi  alçak biriyle basit bir işe girişeceğinize ve o kişinin eline az miktarda mal geçeceğine işarettir.Saniyen bir anda karar verilen yolculuklara çıkmak, ani gelişen olaylar neticesinde planlarda değişiklik yapmak, garanti gözüyle görülen bir işten ayrılmak ve maceralı bir hayata başlamak manasına gelir.Bazende beklenmedik iyiliklerle ve yardımlarla karşılaşacak olmayı ifade ederken, sıkıntıları olan, üzüntülü günler geçiren kişilerin yakın arkadaşlarının vereceği destek sayesinde ruh hallerini toparlayacaklarını, eskisi gibi olmasalar da, daha sakin ve iyi hissedeceklerini bildirir.
# Rüyada üzerine yemek dökülmesi arkadaşlarınızın iyi insanlar olmadığını, onlarla arkadaşlık etmenin size zararı dokunacağını belirtir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, aile hayatı ya da iş hayatı içinde uzun zamandan beri severek yaptığı bir işte yapacağı bir yanlışlıktan ötürü sıkıntı yaratacak bir durumla karşı karşıya kalacağına, bu yüzden hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine ve karşısına çıkacak bazı kişiler ile çok istediği bir işe girec
# Rüyada üzerine yemek dökülmesi saygın bir insanın o sokakta kaybolacağına veya öleceğine şeklinde yorulur.
# Ünlü Alim Şeker Genc Ferîdüddîn MesÛdnin tabirinde kişinin güvene ihtiyaç duyacağı bir dönemin habercisidir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here