Rüyada üzerine yorgan örtmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine yorgan örtmek

Rüyada üzerine yorgan örtmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine yorgan örtmek devlet büyüklerinden birinin gıybetini etmeye ve bazı yerden de kendisine gelecek mala delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de önü kapalı işinizin tekrar düzeleceğine, işinizin açılacağına ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen soylu bir çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise akıl sahibi bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için Allahın sizi DOĞRU yola hidayet edeceğine veya birinin sizin vasıtanızla tövbe edip Allaha yöneleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimsenin mutlu olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 120 ( yüzyirmi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Adamın biri bir başkası için ileri geri konuşmaya başlamıştı. Orada bulunan büyük bir bilgin ona şunları söyledi:“Yanımda başka birisini kötüleyip beni de onun hakkında kötü düşüncelere sevk etme! Varsayalım senin bu söylediklerinden dolayı o adamın saygınlığı eksilmiş olsun. Fakat onun bu eksikliği senin saygınlığını yükseltmez ki!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here