Rüyada üzerine yorgan örtmek

Rüyada üzerine yorgan örtmek

Rüyada üzerine yorgan örtmek evin hanımına faydanız olacak bir iş yapacağınıza işarettir. Saniyen haksızlığa uğramaya tabir edilir ve uğursuzluk olarak yorumlanır.Bazende rüyasında bebek kıyafeti gören kısa sürede oldukça hayırlı ve iyi bir evlada kavuşur.
# Rüyada üzerine yorgan örtmek söz sahibi biri aracılığıyla makam elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evlilik nikah gibi organizasyonlara, aile hayatına ve kurulacak yuvalara işarettir.
# Rüyada üzerine yorgan örtmek çocuğu varsa, bu kere zenginliğe delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Alâüddîn-İ Attârnin tabirinde rüya sahibinin meslek hayatında ve iş yaptığı sektörde çok dişli meslektaşları olduğuna, onlar nedeni ile ticaretin kıran kırana geçtiğine, rüya sahibinin bu durumdan bir hayli etkilendiğine ve çok daha fazla çalışmak zorunda kaldığına tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here