Rüyada üzerlik tohumu görmek

Rüyada üzerlik tohumu görmek

Rüyada üzerlik tohumu görmek eşinizle aranızda bir sorun yaşayacağınıza işarettir. Saniyen lügatta hüccet ve delildir.Bazende salih amele, kişinin hidayete ermesine, selamette bulunmaya işarettir.
# Rüyada üzerlik tohumu görmek size yalan yere iftira edileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de borçları olan kişilerin alacaklarını sürekli olarak erteleyecek yalanlara başvurmalarını, dürüstlük yerine her zaman insanları kandırarak hareket edildiğinin, iyi niyetli kişilerin sömürüldüğünün işaretidir.
# Rüyada üzerlik tohumu görmek sergilediğiniz kötü bir davranış yüzünden birilerinin sizden intikam alacağına işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Mevdûd Çeştî Bin Ebî Yûsuf Çeştînin tabirinde kafasının ve hislerinin de karışmış olduğu anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here