Rüyada üzerlik tohumu görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerlik tohumu görmek

Rüyada üzerlik tohumu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerlik tohumu görmek başkalarıyla görüş ayrılığı içinde olacağınıza ve onlardan kötü sözler işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de daha önce sizden ayrılan bir kişiyle yeniden dost olacağınıza işarettir.
# Saniyen yediğiniz miktar kadar kendi kazancınızdan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise herhangi bir şeyden korkacağınıza, ama ondan güvende olacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya az bir hayır elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalığa veya şiddetli bir üzüntüye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 468 ( dörtyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müminin izzeti, insanlardan uzak durmasıdır. Şerefi ise gece namaz kılarak ayakta durmasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here