Rüyada üzerlik tohumu yemek

Rüyada üzerlik tohumu yemek

Rüyada üzerlik tohumu yemek herhangi bir olayın beklentinizin aksine gerçekleşeceğine işarettir. Saniyen başınızdan aşk geçeceğine yorumlanır.Bazende her anlamda ailenin kişinin arkasında olduğunu hissettirmesine alamet olan rüya, kişinin enerjisini yeniden toparlayarak aksiliklerle daha güçlü şekilde mücadele edeceğini, vefalı biri olduğu için kendisine yapılan tüm yardımların karşılığını da mutlaka vereceğini bildirir.
# Rüyada üzerlik tohumu yemek sıkıntı, zaruret; müşkülat ve üzüntüye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kişi için yepyeni başlangıçlar anlamına gelirken iş hayatında da olumlu gelişmelerin olacağına ve kişinin işinde bir hayli ilerleyeceğine delalet eder.
# Rüyada üzerlik tohumu yemek zahmetle elde edilen helal kazanca işarettir.
# Ünlü Filozof Fereli Şeyh Sinân Efendinin tabirinde günaha girmeye, kusurlu işler yapmaya, kötü kişilere bulaşmaya, fena işlere girmeye delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here