Rüyada üzgün erkek çocuğu görmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada üzgün erkek çocuğu görmek

Rüyada üzgün erkek çocuğu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzgün erkek çocuğu görmek söz sahibi büyük bir şahsiyetten hayır ve menfaat elde edeceğinize ve onunla dost olacağınıza ya da böyle bir kimsenin hizmetinde olup ondan faydalanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de din bakımından hayra delalet eder.
# Saniyen zenginlik işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beyhude yere para harcayacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya muhtemelen bir yangınla karşılaşabileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için daha önce tanışmadığınız bir kimsenin işlerinizde büyük yardımı olacak anlamındadır.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 229 ( ikiyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Haramı terk eden cehennemden kurtulur. Şüpheli olan şeyleri terk eden cennete gider. Helalin fazlasını terk eden ise Allah’a erer.Ebû Ali Dekkâk

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here