Rüyada üzgün kaynana görmek

Rüyada üzgün kaynana görmek

Rüyada üzgün kaynana görmek birden fazla eşiniz varsa içlerinden birinin öleceğine veya boşanacağına işarettir. Saniyen hayırlı ve mutluluk vericidir, duman kömür gibi karaysa da haber acı, kötü ve üzücüdür diye tabir edilir.Bazende her türlü zorluğun üstesinden gelecek olmaya ve çekilecek çilelerin ilerleyen zamanlarda çok güzel gelişmelerle karşılık bulacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına yorumlanır.
# Rüyada üzgün kaynana görmek üzüntünüzün daha az olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır.
# Rüyada üzgün kaynana görmek bu rüya, akrabadan birinin vefat edeceğine delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhyiddîn-İ İskilîbînin tabirinde gerçek hayatta da bir iş sahibi olmak yahut çalışılan işten sağlanamayan mutluluğu başka yerlerde aramak manasına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here