Rüyada üzgün kişi görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada üzgün kişi görmek

Rüyada üzgün kişi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzgün kişi görmek yemeğe doymak ise açlıktan daha iyidir işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde tabir olunur: a) Zayıf ve hırslı kavim , b) Asker ve ordu , c) Aile , d) Uzun ömür , e) Ucuzluk , f) Bolluk ve rızık…
# Saniyen büyük bir şahsiyetin herhangi bir düşmana karşı zafer kazanacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise size ait bir malı birine emanet edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya  bir kişiden korktuğunuza ve o kişiden dolayı sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güç işlerin kolay olmasına, hayır ve berekete, bol rızka, duanın kabulüne, ferah ve sürura delâlet eder.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 635 ( altıyüzotuzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Malik B. Dinar k.s. anlatıyor:“Birgün Hasan-ı Basri k.s.’a sordum:-Dünyada en zor şey nedir?-Gönlün ölmesidir.-Gönül neden ölür, dedim.-Dünyayı sevmekten, dedi.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here