Rüyada üzgün olmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada üzgün olmak

Rüyada üzgün olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzgün olmak evleneceğiniz kadından ayrılacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nesle çocuklarını sevmeye ve ilme şeklinde yorulur.
# Saniyen gerçekleşmesini istediğiniz oldukça çirkin bir emelinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halka iyilik etmeye, güzel amele ve rızka delâlet eder.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde büyük bir şahsiyetin yolculuğa çıkacağına tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hak bir sözü söylenmesi uygun olmayan bir biçimde söyleyeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 689 ( altıyüzseksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah dostlarından Fudayl bin Iyâz’ın şu hâli, kâmil bir mü’minin gönül kıvamına ne güzel bir misâldir: Kendisini ağlarken gördüler: “Niçin ağlıyorsun?” dediler. O da: “Bana zulmeden bir zavallı müslümana üzüldüğümden ağlıyorum! Bütün kederim, onun kıyâmette rezil olmasındandır.” buyurdu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here