Rüyada üzgün olmak

Rüyada üzgün olmak

Rüyada üzgün olmak gördüğünüz kıl miktarınca sıkıntı yaşayacağınıza, bunun aksini görmek ise, malınızın azalacağına işarettir. Saniyen işleri hafife almak, bir müddet sorumluluklardan kaçmak, insanların eleştirilerine kulaklarını kapatmak suretiyle kafa dinlemek demektir.Bazende içinde bulunulan sıkıntılara yorulur.
# Rüyada üzgün olmak ayrılığa ve hicrana delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel bir iş ve para işareti olarak kabul edilir.
# Rüyada üzgün olmak vazifesinde devamlı ve başarılı olacağına işarettir.
# Ünlü Düşünür Ebû Bekr Evdenî Muhammed Bin Abdullahnin tabirinde rüya sahibinin yaşamı için çaba serf etmediğine ve bu nedenle isteklerine ulaşamadığına da alamet eden rüya, mutluluğu çok uzaklarda aramak anlamına da gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here