Rüyada üzülmek kederlenmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada üzülmek kederlenmek

Rüyada üzülmek kederlenmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzülmek kederlenmek asaleti göçmenlere dayanan bir kadınla evleneceğinize ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntılardan kurtulacağınıza, düşmana galip geleceğinize, malınızın çoğalacağına ve şöhret bulacağınıza işarettir.
# Saniyen uzun süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hizmetkarınızın saliha bir kadın olduğuna işarettir.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda bedbahtlığa ve kurtuluşa ermemeye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizle bir sorun yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 486 ( dörtyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

213 – Ebu'd-Derda radıyallahu anh buyurmuştur ki: "Ben, Şam'daki Ümeyye Camii'nin merdivenlerinde bir dükkân sahibi olup, her gün elli dinar kazanıp Allah yolunda harcamak ve bu esnada namazlarımı da hep cemaatle kılmak, Allah'ın helal kıldıklarını da haram etmemek şartlarını arzulamaktan ziyade, Allah-ü Teâlâ’nın, haklarında: "…o kimseler ki ne bir ticaret ne de bir alış veriş onları Allah'ı zikretmekten alıkoymaz" (Nur, 36) övgüsünü kullandığı kimselerden olmamaktan korkarım."Bu rivayet Rezîn'in ilâvesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here