Rüyada üzüm armut görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada üzüm armut görmek

Rüyada üzüm armut görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzüm armut görmek nefret ve bıkkınlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zelilliğe, horluğa, hakirliğe, dar geçime, ailenin nafakasının azlığına ve korkuya delâlet eder.
# Saniyen sıkıntı yaşayacağınıza, çirkin işlere yöneleceğinize ve bu yüzden insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iffet ve hayaya işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için  borçlanacağınıza veya elinize az miktarda mal geçeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işiniz neticesinde bol miktarda gelir sağlayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 57 ( elliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Harcıyoruz ama sadece nefsimize. Kendimiz söz konusu olunca israftan kaçınmıyoruz. Hep kendimiz için, sadece kendimiz için harcama yapıyor olmak ne büyük talihsizlik! Bu huy cimriliğin diğer adı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here