Rüyada üzüm dikmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada üzüm dikmek

Rüyada üzüm dikmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzüm dikmek gerçekleşmesi imkansız hayallerle avunduğunuza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de durumunuzu insanlardan gizlemeyeceğinize işarettir.
# Saniyen biriyle sağlam bir ilişki kuracağınıza veya bekarsanız, nişanlanacağınıza ya da evleneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tartışma ve çekişmeye işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için birileri tarafından aldatılabileceğinize ve bu konuda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işiniz konusunda istekli olmanız gerektiğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 452 ( dörtyüzelliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün Abdullah ibn Mübarek r.a.’a sorulur:Size göre kâmil insanlar kimlerdir?İbn Mübarek:İlmiyle amel eden ihlâs sahibi âlimlerdir.Peki, sizce gerçek hükümdarlar, yöneticiler kimlerdir?Dünya sevgisini kalplerine koymayıp, zühd sahibi olanlardır.Peki, sefil olanlar kimlerdir?İbn Mübarek r.a. bu soruya da şu cevabı verdi:İlmini, amelini ve dinini kullanarak dünyalık peşinde koşan kimselerdir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here