Rüyada uzun battaniye görmek

Rüyada uzun battaniye görmek

Rüyada uzun battaniye görmek birtakım şeylerden ibret alacağınıza ve günahlardan yana pişman olacağınıza işarettir. Saniyen şehitliğe ve dünyada sevince erişmeye işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, gerek aile ortamında gerek iş ortamında çok sıkıntılı zamanlar yaşadığına, bu yüzden kendisini çok kötü hissettiğine, eline geçen fırsatların boşa çıktığına, istediği şeyleri çok büyük çaba göstermesine rağmen bir türlü gerçekleştiremeyeceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile
# Rüyada uzun battaniye görmek yakınlarınız hakkında endişe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eve gelecek resmi bir evrak nedeniyle kişinin gün boyu can sıkıntısı yaşayacağına, moral bozukluğuna ve yakın zaman için yapılan planlarda istenmeyen bir değişikliğe gitmeye alamet eder.
# Rüyada uzun battaniye görmek hayır ve dünya menfaatine işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Akbıyık Sultânnin tabirinde gerçekleşmemiş bir vaadi hatırlatır ve kişinin yakın zamanda unuttuğu bu vaat ile alakalı haber alacağını, geçmişte bıraktığı, üstünü örttüğü ve umudunu kestiği bir işten hayırlı sonuç göreceğini ifade eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here