Rüyada uzun battaniye görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun battaniye görmek

Rüyada uzun battaniye görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun battaniye görmek makamınızın yükseleceğine ve zenginlik elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bölge halkının sağlık ve afiyet içinde olacağına işarettir.
# Saniyen ecelin yakın olduğuna yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz kıl miktarınca sıkıntı yaşayacağınıza, bunun aksini görmek ise, malınızın azalacağına işarettir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için bir belayla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü işler yapmaktan vazgeçeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 47 ( kırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bin zulme uğrasan da, bir zulüm yapma.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here