Rüyada uzun beyaz yılan görmek

41
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun beyaz yılan görmek

Rüyada uzun beyaz yılan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun beyaz yılan görmek kötü yola eğilim göstereceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yolculuğa çıkacağınıza ve rüyada yükseldiğiniz ölçüde saygınlık kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen bu rüya, sahibine göre tabir edilir. Bazı rüya tabirlerinde ise emanettar kadına işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için  bir iş neticesinde takdire layık olacağınız halde takdir görmeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çek, senet vb işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 897 ( sekizyüzdoksanyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Câfer-i Sâdık Hz.leri buyurdu ki:"Din âlimleri fakihler, sultanların, devlet adamlarının kapısına gidip, onlara yaltaklanmadıkça peygamberlerin vekilleridir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here