Rüyada uzun beyaz yılan görmek

Rüyada uzun beyaz yılan görmek

Rüyada uzun beyaz yılan görmek aklınızın zail olacağına işarettir. Saniyen gam, keder, acı ve ızdıraba delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, işlerinin iyi gittiği, çok hoşgörülü, namuslu ve iyi bir insan olduğu ve çevresindeki insanlar tarafından sevilen ama en önemlisi eşi tarafından sevilen biri olduğu için çok büyük bir mutluluğa sahip olduğuna, çok güzel ve huzurlu bir aile ortamında yaşadığına ve bu durumun bir ömür boyu süreceğine tabir edilir.
# Rüyada uzun beyaz yılan görmek sıhhat, afiyet ve iyi talih ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de çok hayırlı bir rüyadır ve İslami olarak yorumlandığında rüya sahibinin isteklerine en kısa sürede ulaşması ve Allahtan dilediklerinin olması anlamına gelir.
# Rüyada uzun beyaz yılan görmek devlet reisi veya onun benzeri ile de tâbir edilir.
# Ünlü Alim Reşîd-İ Attâr Yahyâ Bin Ali Nablûsînin tabirinde suyun durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here