Rüyada uzun boylu insan görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun boylu insan görmek

Rüyada uzun boylu insan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun boylu insan görmek yapılacak işten memnun kalmayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada giydiğiniz bu elbisenin aslında bir cennet giysisi olduğuna işarettir.
# Saniyen giderin çokluğuna, kazancın azlığına yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlardan güzellik göreceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için dünyaya fazla bel bağladığınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için halk tarafından ayıplanmaya delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 764 ( yediyüzaltmışdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yoksa sende “benim kalbim temiz” diyerek kulluk vazifesini büsbütün ihmal eden akılsız gafillerden misin?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here