Rüyada uzun boylu insan görmek

Rüyada uzun boylu insan görmek

Rüyada uzun boylu insan görmek birine ilgi duyacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, ailesinin başına büyük bir bela açmış, sürekli sorun yaratan, insanlara kötü örnek olan ve kötü kişiler birlikte olup ailenin adını kötüye çıkaran bir akrabasını azarlayacağına, sürekli bağırıp çağıracağına, bu kişi kendisini toparlayana kadar yüzüne bakmayarak ve hiçbir şekilde irtibat kurmayarak cezalandıracağına alamet ederBazende eğer gerçekte de ramazan ayında görülürse hayırların en güzelleriyle karşılaşmak ve çok kısa zaman içinde müjdeli haberler almak, beklentilerin hepsinin gerçek olduğuna şahit olmak anlamındadır.
# Rüyada uzun boylu insan görmek zarara uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadınlar için fazlaca şeref ve sevince delâlet eder.
# Rüyada uzun boylu insan görmek ecelin yakın olduğuna delâlet eder.
# Ünlü Alim Ali Bin İbrâhim Ed-Dımeşkî İbn-İ Neciyyenin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sorunlu zamanlar geçirdiğine, ancak bu sorunlardan kurtulmak için yeni iş kolları deneyeceğine, bu sayede sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlay

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here