Rüyada uzun burun görmek

Rüyada uzun burun görmek

Rüyada uzun burun görmek birine kaba söz söyleyeceğinize işarettir.Saniyen hayır ve dine delâlet eder.Bazende işyerine ve haneye bolluk ve bereketin geleceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına, ticaretin önünün açılacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, kötü günlerin geride kalacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış ola
# Rüyada uzun burun görmek zulme uğramış biriyseniz zalimden hakkınızı alacağınıza, üzgünseniz sevineceğinize ve sıkıntıdaysanız sıkıntınızdan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de vicdani açıdan rahatlamak, huzura kavuşmak anlamına gelir.
# Rüyada uzun burun görmek rütbeye, kadir ve kıymete delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Ayderûsî Abdülkâdir Bin Abdullahnin tabirinde rüyasında bebek kıyafeti gören kısa sürede oldukça hayırlı ve iyi bir evlada kavuşur.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here