Rüyada uzun burun görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun burun görmek

Rüyada uzun burun görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun burun görmek güç ve kuvvet bulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı görenin eşiyle arasında sürekli tartışmalar ağız dalaşları meydana gelir ve evlilikte huzur bulmak zorlaşır.
# Saniyen insanlar tarafından saygı göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise makam sahibi bir erkekle evleneceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde zenginlik ve refaha işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin malıyla helal rızk elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 666 ( altıyüzaltmışaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3575 – Ebu Dâvud’tan rivayette: "…Başını meshetti, başın öne gelen kısmını da, arkaya gelen kısmını da, şakaklarını da, kulaklarını da birer birer meshetti.''Ebu Dâvud, Tahâret 50, (129).Bir diğer rivâyette: "Elinde arta kalan su ile başını meshetti '' denmiştir.Ebu Dâvud, Tahâret 50, (130).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here