Rüyada uzun don görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun don görmek

Rüyada uzun don görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun don görmek halk arasında saygınlık elde edeceğinize, ömrünüzün uzayacağına, izzet ve makam elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ebeveyniniz veya eşinizden yana üzüleceğinize işarettir.
# Saniyen saygın kadınlarla karşılaşacağınıza ve onlardan hayır elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise helal mal elde edeceğinize ve zengin olacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda izzet ve nimete yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için itaatkar biri olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 74 ( yetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Muhabbet edene muhabbet edilir. Seven sevilir. Unutmayan unutulmaz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here