Rüyada uzun elma ağacı görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun elma ağacı görmek

Rüyada uzun elma ağacı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun elma ağacı görmek beş veçhe ile tabir olunur. a) Küfür , b) Hayret , c) Geçimde güçlük , d) Bedbaht ve günah , e) Delalete düşmek. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizle iyi anlaştığınıza işarettir.
# Saniyen dikkatli olmanız gerektiğine, aksi takdirde elinize geçen fırsatı başkaları yüzünden kaçıracağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise Allahın sizi kötülerin öfkesinden koruyacağına işarettir.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki; birinin ilgisini çekeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünün uzun ve kat kat olacağına delâlet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 87 ( seksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami ‘ye; "Bulunduğunuz şu derecelere nasıl kavuştunuz?" diye sordular. Cevabında buyurdu ki: "Her yerde Allah-ü Teâlâ’nın gördüğünü ve bildiğini düşünüp, edebe riayet etmekle." buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here