Rüyada uzun gelinlik giymek

Rüyada uzun gelinlik giymek

Rüyada uzun gelinlik giymek dört şekilde tabir olunur: a) İşin neticesi , b) Adalet , c) Velayet , d) Ezan… Saniyen aslında gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin hayatının ve dünyasının tamamı ile açıklanır.Bazende rüyayı gören kişinin, toplum içerisinde saygın bir yerde olduğuna, yapacağı bir işle toplumdan büyük bir teşekkür alıp daha büyük bir şöhrete kavuşacağına delalet eder.
# Rüyada uzun gelinlik giymek zengin ve çıkarcı kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ses sanatkârlarına delâlet eder.
# Rüyada uzun gelinlik giymek zevceye işlerin yolunda gedeceğine ve güler yüzle karşılanmaya delalettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhaşşî Sinân Efendinin tabirinde bu haberler bazen aile ile ilgili hastalıktan kurtulan bir yakının haberi, bazen de işiniz ile ilgili olumlu haberler olarak yorumlanmaktadır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here