Rüyada uzun gelinlik giymek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun gelinlik giymek

Rüyada uzun gelinlik giymek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun gelinlik giymek elden çıkacak paraya delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize şeklinde yorulur.
# Saniyen günahların af ve mağfiretine rızık ve nimetin bereketine dünya ve ahiret selâmetine delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yabancı bir yöneticiye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya çocuğunuzun kalacağına, ancak eşinizin öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kadının malından elinize bir kazanç geçeceğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 82 ( sekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4739 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Karanlık gecenin parçaları gibi olan fitnelerden önce, hayırlı ameller işlemede acele edin. O fitne geldi mi kişi mü'min olarak sabaha erer de kâfir olarak akşama girer. Mü'min olarak akşama erer de kâfir olarak sabaha ulaşır; dinini basit bir dünya menfaatine satar."Müslim, İman 186, (118); Tirmizi, Fiten 30, (2196).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here