Rüyada uzun gür saç görmek

Rüyada uzun gür saç görmek

Rüyada uzun gür saç görmek birinin ilgisini çekmeye çalıştığınıza, ancak hatalarınızı ve zayıf yönlerinizi gizleyemediğinize işarettir. Saniyen zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir.Bazende oldukça önemli olan ve haberci rüyalar arasına giren bir rüyadır.
# Rüyada uzun gür saç görmek elinden hayır gelen bir hizmetçiye mâlik olur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel projeler yapmak istediğine yani gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna tabir edilir.
# Rüyada uzun gür saç görmek Yüce Allaha istiğfar edip yalvarmaya delâlet eder.
# Ünlü Filozof İbn-İ Üstâd-Ül-AZam Muhammed Bin Abdullahnin tabirinde kişinin kısa bir süreliğine şehir dışına çıkacağına, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here