Rüyada uzun halat görmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun halat görmek

Rüyada uzun halat görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun halat görmek eşinizi boşayacağınıza veya onun kaybolacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de doğruluğundan emin olunmayan ve hatta toplumsal kurallara ve ahlaka aykırı sayılan işlere girişmenin yahut kendini bu tip işlerde bulmanın sonucunda yaşanan kaosa gerginliğe işaret eder.
# Saniyen bulunduğunuz konumdan daha iyi mir mevki elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalanacağınıza veya bir yakınınızın vefat edeceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya hainliğe ve bedbahtlığa delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 752 ( yediyüzelliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

237 – Müslim'in bir diğer rivayetinde şöyle denir: "Hz. Peygamber aleyhissalatu vesselam muhâkale, müzâbene, muâveme ve muharebe suretiyle yapılan alış-verişleri yasakladı. Ravi der ki: Muâveme, bir kaç yılı içine alan bir satıştır. Keza, sünya'yı da yasakladı" Sünen müellifleri şu ziyadeyi kaydederler. "…bilinme durumu hâriç"Müslim, Büyû, 85 (1536).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here