Rüyada uzun halı görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun halı görmek

Rüyada uzun halı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun halı görmek davet ettiğiniz kimseyi gerçek hayatta kötülüğe çağıracağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz bölgede yaşayan saygın bir kimsenin herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağına işarettir.
# Saniyen bir hileye kurban gideceğinize, ama sonunda üstesinden geleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zorlu bir yolculuğa çıkacağınıza ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için gördüğünüz bakır miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sevinç ve bolluğa büyüyüp gelişen mala şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 88 ( seksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günün birinde Ebu Hureyre (r.a) sokakta gördüğü insanlara: "Burada boşu boşuna ne dolaşıp duruyorsunuz? Mescide koşun; orada Resul-i Ekrem'in (s.a.v) mirası bölüşülüyor. Siz de alın," der. Bunu işiten kişiler hemen mescide giderler. Ama orada herhangi bir mal varlığının paylaşıldığını göremeyince de geri gelip, Ebu Hureyre'ye (r.a): "Biz senin söylediğin gibi bir taksim görmedik," derler. Ebu Hureyre (r.a): "Peki ne gördünüz?" diye sorar. Onlar da: "Mescidde kimi Kur'an okuyor, kimi zikir yapıyor, kimi ilim öğreniyor," derler. Bunun üzerine Ebu Hureyre (r.a) şöyle der: "İşte Resul-i Ekrem'in (s.a.v) mirası odur…"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here