Rüyada uzun hava söylemek

45
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun hava söylemek

Rüyada uzun hava söylemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun hava söylemek o yöre halkından bir bayanla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şiddetli hastalığa işarettir.
# Saniyen toplumsal değişikliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise saygın bir kimsenin vefat edeceğine işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için hakkında açılan davalar yüzünden memuriyetten atılabileceğine delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sizinle iyi geçinmeyen bir evladınız olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 248 ( ikiyüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şakik Belhi, bütün ömrünü tevekkül içinde geçirdi. Derdi ki: “Kırk deve yükü kitap okudum, Allah yolunu dört şeyde buldum:Rızk için emin olmakHer işte ihlâsŞeytanla düşman olmakÖlümü yakın bilip tedarikli olmak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here