Rüyada uzun hava söylemek

Rüyada uzun hava söylemek

Rüyada uzun hava söylemek ilahi bir azabın yakın olduğuna ve bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir. Saniyen yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.Bazende olaylara ve sözcüğün kelime anlamına göre yorumlanmalıdır.
# Rüyada uzun hava söylemek yedi veçhe ile tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet… Bazı rüya yorumcularına göre de farklı şekillerde yorumlanır.
# Rüyada uzun hava söylemek şeref ve yüce kadre delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Yûsuf Bin Ahmed Bin Yûsuf El-Keccînin tabirinde acele etmek parasal konularda yanlış yapılan yatırımlar yüzünden büyük kayıplar yaşanmasına ve kişinin beklenmedik kötü sürprizlerle karşılaşmak zorunda kalacağına yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here