Rüyada uzun havlu görmek

Rüyada uzun havlu görmek

Rüyada uzun havlu görmek haram para kazanacağına işaret eder.Saniyen üzüntü, keder ve musibete delâlet eder.Bazende iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel mevkilere gelineceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşan
# Rüyada uzun havlu görmek memleketine döneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır.
# Rüyada uzun havlu görmek öfke ve kızgınlığı gidermek ile de tâbir olunur.
# Ünlü Filozof Emânullah Lâhorînin tabirinde rüya sahibinin üzüntülerin verdiği ve hayatın omuzlarına yüklediği ağırlıktan kurtulacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, hayat bulacağına ve yaşam sevincine kavuşacağına rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here