Rüyada uzun havlu görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun havlu görmek

Rüyada uzun havlu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun havlu görmek kendi menfaatinize olan bir işi neticelendireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçmiş hatıralarınızı yeniden gözden geçireceğinize işarettir.
# Saniyen çocuk sahibi olacağınıza delalet eder Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınızdan iğneleyici sözler işiteceğinize veya malınızın telef olacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; hastalanacağınıza veya ağacı çıkardığınız yerde yaşayan birinin hastalanıp öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin öleceğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 468 ( dörtyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Niyet hayırlı olmayınca akıbette hayırlı olmuyor maalesef…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here