Rüyada uzun havuç görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun havuç görmek

Rüyada uzun havuç görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun havuç görmek girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir. Bazı rüya yorumcularına göre de tatsız bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen çıkacağınız bir yolculukta, orada uzun süreli kalacağınıza, ayağınızdaki prangalar ne kadar sağlam ve sıkı olursa, yolculuğunuzun da o kadar uzun olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise uzun zamandır beklediğiniz bir şeyi elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda halkın malını hileyle zimmetinize geçireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için halk ile aranızda husumet çıkacağına, durumunuzun düzeleceğine, ama insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 187 ( yüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah dostlarından Abdullah ibni Avn vasiyetlerinde; “Ey kardeşlerim! Sizin için üç şeyi seviyorum. Kur’an-ı Kerim’i gece gündüz okumanızı, cemaate devam etmenizi ve kötü işlere mani olmanızı” buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here