Rüyada uzun kadın görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun kadın görmek

Rüyada uzun kadın görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun kadın görmek boş hayallerden vazgeçmeniz gerektiğine, aksi takdirde ümitsizliğe kapılabileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sihire veya hastalığa işarettir.
# Saniyen çevrenizdeki size zararı dokunacak insanlarla çevrili olduğuna yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise ideal bir yaşantıya sahip olduğunuza delalettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde kötü bir kadın tarafından eziyet göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için korkudan güvende olmaya işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 28 ( yirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Faizcilerin dünyadaki temel sloganı nedir?-Para, parayı doğurur.Evet, para parayı doğurur ama bu doğum da anapara ölür yani haram olur. Yavru para yani faiz geliri ise sakat doğar sahibinin başına büyük bela olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here