Rüyada uzun kıl koparmak

Rüyada uzun kıl koparmak

Rüyada uzun kıl koparmak altı veçhe ile tabir olunur: a) Zevç ve kadın , b) Gam ve keder , c) Borç , d) İşlerde durgunluk , e) Sıdk , f) Alacak…Saniyen iyiliğe ve güzelliğe yorumlanır.Bazende rüya sahibi yaşayacağı bazı sorunlar karşısında çözümsüz kalacak, tabiri caizse sancıdan kıvranıp duracak, şifalara ve çarelere ulaşmak için var gücüyle çabalayacak demektir.
# Rüyada uzun kıl koparmak yeni bir gelir kaynağı elde edeceğinize tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle iyi hayat koşullarına sahip olmaya, şan ve şöhret dolu, her istenilene kavuşulan bir hayat sürmeye, kişinin özellikle para konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden yaşayacağına ve ailesini de rahat ettireceğine alamet eder.
# Rüyada uzun kıl koparmak çok sinirlenip üzüleceği bir haber geleceğine yorumlanır.
# Büyük Rüya Tabircisi Molla Hüsrevnin tabirinde hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin belki de hayatının en bereketli, en verimli ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here