Rüyada uzun kıl koparmak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun kıl koparmak

Rüyada uzun kıl koparmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun kıl koparmak güzel bir durumla karşılaşacağınıza delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çekirge, dolu ve şiddetli rüzgâr gibi gelecek afetlere ve musibetlere delâlet eder.
# Saniyen elçilerin tutuklanacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlar arasında hakemlik yapacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ; rızka, kuvvete, nimete, zevceye, yardımcıya ve çok oğula delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yediğiniz ölçüde sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 565 ( beşyüzaltmışbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şam’da bir adam vardı. Her gün on kere Muhyiddin Arabî Hazretleri’ne lanet okumayı kendine vazife edinmişti. Nihayet o adam öldü. İbnü’l-Arabî onun cenazesine katıldı. Sonra gelip evinde oturdu ve sessizce kıbleye yöneldi. Bu arada öğle yemeği hazırlanıp yanına getirildi, fakat yemedi. Akşama kadar o haliyle bekledi. Ardından sevinçle döndü ve akşam yemeğini isteyip yedi. Bütün bunların sebebi sorulunca dedi ki: “Beni her gün lanetleyen bu adam affedilmedikçe yememek ve içmemek için Allah’a söz verdim. Onun için yetmiş bin kelime-i tevhid okudum. Allah da onu bağışladı.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here