Rüyada uzun kılıç görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun kılıç görmek

Rüyada uzun kılıç görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun kılıç görmek kendinize kötü bir örnek seçtiğinize ve bu yüzden yoldan sapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hakkınızda kötü düşünen biriyle tanışacağınıza tâbir olunur.
# Saniyen orduya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanların rahatlığını sağlayacak ve kendinizi sıkıntıya sokacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için aileniz hakkında iğneleyici sözler işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok yüce bir makama erişileceğine, bazı tabircilere göre içilen deniz suyu ne kadar saf ve berraksa büyüklük, mal ve nimetin de o kadar çok olacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 751 ( yediyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gıybet odur ki, gıybet edilen adam hazır olsaydı ve işitseydi, kerahet edip darılacaktı. Eğer doğru dese, zaten gıybettir. Eğer yalan dese, hem gıybet hem iftiradır; iki katlı çirkin bir günahtır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here