Rüyada uzun kılıç görmek

Rüyada uzun kılıç görmek

Rüyada uzun kılıç görmek hastanın şifa bulmasına ve hayırlı rızka delâlet eder. Saniyen bol rızka, menfaata, nimete ve mala delâlet eder.Bazende insanlık tarihine geçecek bir buluşun söz konusu olduğunu bildiren rüya, yapılan işlerin kişinin ismini altın harflerle kitaplara geçireceğini, mesleki başarıların yanı sıra, her koşulda dimdik ayakta kalınacağını da tabir eder.
# Rüyada uzun kılıç görmek yaktığınız tütsünün hoş kokusu miktarınca hayır elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de her şeyin değerini maddi olarak ölçmekte, bu nedenle de çevresi tarafından, cimri, sevimsiz bir insan olarak algılanmaktadır.
# Rüyada uzun kılıç görmek rahmet, bereket, nimet, ucuzluk ve bolluğa delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Ali Bin Muhammednin tabirinde rüyayı gören kişinin birbirinden daha büyük ve daha hayırlı bazı işlere gireceğine, bu işlerin hepsinden alnının akıyla çıkacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına ve kendisine akıl hocası olacak çok dürüst ve namuslu bir kişi ile bir

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here