Rüyada uzun kilim görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun kilim görmek

Rüyada uzun kilim görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun kilim görmek gelirinizin artacağına, huzurlu bir yaşam süreceğinize, ancak dini konularda gevşeklik göstereceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de atın üzerindeki eyer, üzengi, gem vb işarettir.
# Saniyen hayır, bereket ve izzete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir hatanızdan dolayı evinizden veya vatanınızdan olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için kısmet demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tabiri de şöyle: a) O kimsenin yüzüne Cenab-ı Hak hayır kapılarını açar , b) İyilik etmeye muvaffak kılar , c) Rahmet ve mağfirete mazhar buyurur.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 511 ( beşyüzonbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

206 – İbnu Abbas radıyallahu anh anlatıyor: Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm mikyal (ölçek) ve mîzân (terazi) kullananlara şöyle hitab etti: "Sizler bizden önce gelip geçen kavimleri helâk eden iki işi üzerinize almış bulunmaktasınız."Tirmizî, Büyû' 9, (1217).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here