Rüyada uzun lüle saç görmek

Rüyada uzun lüle saç görmek

Rüyada uzun lüle saç görmek malınızın tamamının zayi olacağına veya öleceğinize veyahut da bazı tabircilere göre yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır.Saniyen ferahlık, yalan ve şehvete delâlet eder.Bazende terfi etmeye ve kişinin çalışma hayatında elde edeceği çok büyük bir başarıya işarettir.
# Rüyada uzun lüle saç görmek sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevilen bir kişiden alınacak yardımlar sayesinde iş hayatının kısa sürede düzene gireceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri dü
# Rüyada uzun lüle saç görmek yukarıdaki tabirin aksine işarettir.
# Ünlü Alim Ebû Bekr Râzî El-Cessâs Ahmed Bin Alinin tabirinde rüyada kaka gören kişinin eline hiç beklemediği bir yerden yüklü miktarda bir para geçer.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here