Rüyada uzun lüle saç görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun lüle saç görmek

Rüyada uzun lüle saç görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun lüle saç görmek soyunuzdan, ileride ihtişam sahibi olacak bir çocuk dünyaya geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de huzur bahşeden bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen bu sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birinin yardımıyla menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için makam ve büyüklüğe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 505 ( beşyüzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbn Abidin Hazretleri, cahil kimselerin iman dairesinden çıkartacak kelimeleri, hatalı sözleri sık kullanmalarının muhtemel olmasından dolayı, imanın her gün yenilenmesinin, nikâhın da ayda bir iki kez iki şahit huzurunda tazelenmesinin icap ettiğini söylemiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here