Rüyada uzun masa görmek

Rüyada uzun masa görmek

Rüyada uzun masa görmek kardeşinizden kuvvet ve yardım alacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin emniyette olacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, işinin de hep yürüyeceğine rivayet edilir.Bazende kişinin bazı sıkıntılara uğraması anlamına gelmektedir.
# Rüyada uzun masa görmek tövbe etmeniz ve Allaha dönmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin ahlaklı oluşu, düzgün karakteri, olgun duruşu, iyimserliği, anlayışı, hoşgörüsü ve temiz kalpliliği sayesinde çok sevildiğine ve itibar gördüğüne işaret eder.
# Rüyada uzun masa görmek söz sahibi biri aracılığıyla makam elde edeceğinize veya bazılarına göre büyük bir korku yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Şerefüddîn Menûfî Abdülazîz Bin Ebî Fârisnin tabirinde rüya sahibinin hayatındaki değişiklikleri yansıtır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here