Rüyada uzun merdivenler görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun merdivenler görmek

Rüyada uzun merdivenler görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun merdivenler görmek herhangi bir hedefinize ulaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu veçhile de tabir olunur: a) Hayırlı bir zevce , b) Ev ve yer , c) Geniş mülk , d) Mal ve evlat , e) alim..
# Saniyen zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  büyük bir hata yapacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için üzüntülerden kurtulacağınız işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hakkınızdaki bir sırrı öğreneceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 626 ( altıyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Alın teriyle elde edilmiş kazanç, hem güzel, hem temiz hem de helaldir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here