Rüyada uzun mezar görmek

Rüyada uzun mezar görmek

Rüyada uzun mezar görmek bir tartışma yaşayacağınıza işarettir. Saniyen hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir.Bazende kişinin hayatı içinde bir yol ayrımında olduğuna, bu aşamada vereceği karar ya da kararlar ile hayatını çok farklı noktalara götüreceği, hiç olmak istemediği ya da çok istediği bir mevkiye geleceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceği
# Rüyada uzun mezar görmek hiçbir şey yapmaksızın çok söz etmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı ve faziletli bir zat ile sohbete delâlet eder.
# Rüyada uzun mezar görmek zor günlerden geçecek olan rüya sahibinin emin olduğu şeylerin aslında yanılgılarla dolu olduğunu göreceği önemli bir dönemeçte bulunduğuna tabir edilir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bin Osman Bin Ebî Şeybenin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında bir çalışmaya yatırım yapmak için yüklü bir miktarda para harcayacağına ancak daha sonra bu paranın katbekat fazlasını kazanacağına yani yaptığı yatırımın çok büyük bir getirisi olacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here