Rüyada uzun odun görmek

Rüyada uzun odun görmek

Rüyada uzun odun görmek dört türlü tâbir edilir: a) Uzaktan gelecek sahih haber , b) Ulüvv-ü kadr , c) Düşmana karşı zafer , d) Fehim ve idrak… Saniyen fakirlikten kurtulmaya delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, çok çalışkan ve hırslı olduğuna, bu meziyetleri sayesinde gelecekte kendisi için çok hayırlı işler yapacağına ve zenginliğe kavuşacağına tabir edilir.
# Rüyada uzun odun görmek yaşamındaki sıkıntılarla uğraşamayıp ruhsal sıkıntılara düşmek demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de şükrü eda etmeye, dinini sevmeye ve ona bağlı kalmaya, hak yoluna duyulan aşka, kitabın emrettiklerine uymaya, kötü düşüncelerden, alışkanlıklardan sakınmaya, zinaya, harama, yolsuzluğa ve hırsızlığa bulaşmamaya delalet eder.
# Rüyada uzun odun görmek önderlik, başkanlık, muhafızlık veya yargıçlığa işarettir.
# Ünlü Filozof Ebû Abdullah El-Hâkan Es-Sôfînin tabirinde bu yatırım hem büyük çaplı hem de küçük çaplı bir konu hakkında olabilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here