Rüyada uzun odun görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uzun odun görmek

Rüyada uzun odun görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzun odun görmek hizmetkar istihdam edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de öncü bir şahsiyet olacağınıza işarettir.
# Saniyen halk arasında ilim ve erdeminizle tanınacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya sizin vasıtanızla bir müşrikin Müslüman olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuğunuzun başına bir bela geleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 624 ( altıyüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sıkıntı ve çile her ne kadar çok acı ise de sabredilince nimet olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here