Rüyada vaaz veren hoca görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada vaaz veren hoca görmek

Rüyada vaaz veren hoca görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vaaz veren hoca görmek her an mutluluğunuzun bozulabileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de makam sahibi azize bir kadına şeklinde yorulur.
# Saniyen kardeşinizin, ortağınızın veya evladınızın durumlarının iyiye gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bölge halkına hayır kapılarının açılacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için eşinizi boşayacağınıza ve boşanma iddeti sona ermeden onu tekrar eve getireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için perişanlığa işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 610 ( altıyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7121 – Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın hâdimi Ebu Selâm anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm şöyle buyurdular: "Akşam ve sabaha erdiği vakit: "Radîtu billahi Rabben ve bi'I-İslâmi dînen ve bi-Muhammedin nebiyyen (Rabb olarak Allah'tan, din olarak İslâm'dan, peygamber olarak Muhammed'den razıyım) diyen bir müslüman veya insan veya köle yoktur ki, o kimseyi Kıyamet günü razı ve memnun etmek Allah üzerine bir hak olmasın."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here