Rüyada vagona binmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada vagona binmek

Rüyada vagona binmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vagona binmek eşinizin vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçmiş yaşadığınız olayların hafızanızdan çıkmadığına yorumlanır.
# Saniyen o kimseden yana menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beş vech ile tabir olunur: a) Emn , b) Selamet. , c) Adaletli devlet reisi , d) Rahat ve huzur , e) Hac…
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde Allahın güvencesinde olacağınıza, günahlarınızdan arınacağınıza ve din yolunda çaba sarf edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlar arasında rezil olacağınıza delâlettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 806 ( sekizyüzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4373 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Ashabının arasını kardeşlemişti. Hz. Ali radıyallahu anh yanına geldi ve:"Ashabınızın arasını birbirleriyle kardeşlediniz, ama beni kimseyle kardeşlemediniz!" dedi. Bunun üzerine Aleyhissalatu vesselam:"Sen dünyada da ahirette de benim kardeşimsin!" buyurdular."Tirmizi, Menakıb, (3722).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here