Rüyada vahşi bir köpek görmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada vahşi bir köpek görmek

Rüyada vahşi bir köpek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vahşi bir köpek görmek Allaha itaatkar bir kul olduğunuza ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de duasının makbuliyetine düşmanlarına karşı zafer bulmaya kadr ve şanının yüce olmasına tabir olunur.
# Saniyen üç şekilde tâbir olunur: a) Taksim edici bir kimse , b) İyi bir dost , c) İnsanlar arasında fitneye kapı açan biri… Bazı rüya tabirlerinde ise işlerin önünü açan veya işleri bitiren şeye tabir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya az da olsa üzüntü ve sıkıntıya tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlenilecek kişinin dini konulara ehemmiyet veren aynı zamanda asla yalan konuşmayan ailesine ve değerlerine geleneklerine sahip çıkan biri olacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 329 ( üçyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

"Allah-ü Teâlâ’nın nimetleri, her an herkese gelmektedir. O halde her zaman O'na şükretmek lâzımdır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here